DUYURU

YÖNETİM KURULU TOPLANTIMIZI ANKARA’DA YAPTIK

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Merkezi Genişletilmiş yönetim kurulu toplantısını 04 Ekim 2018 Perşembe gününde dernek merkezinde yapmıştır. Önceki gün Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Fatma VARANK ile yapmış olduğumuz görüşmenin ayrıntıları ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Tarafından Ankara’da 02.10.2018 tarihinde düzenlenen Başvuru değerlendirme toplantısına Birliğimiz adına sektör temsilcisi ve Değerlendirme Denetim Komisyonu üyesi olarak katılan Başkan Tekin SARAÇOĞLU gerekli bilgileri aktarmıştır.  

Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıl dönümü coşkusunu, millet olarak hep birlikte paylaşıyoruz.


Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere , bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı’nızı kutluyoruz.


Tekin SARAÇOĞLU
Genel Başkan

 

 

                 19 Mayıs 1919 günü başlayan kurtuluş savaşımızda bizi Millet olarak büyük bir zafere ulaştıran başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz. Milli mücadelemizin, halen ülkemize ve milletimize düşmanca davranan iç ve dış terör odaklarına ve onları destekleyen ülkelere bir ders olarak hatırlanmasını umarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar, esenlikler dileriz.

 

 

YAPI DENETİM KURULUŞLARI BİRLİĞİ

                                       

 Tekin SARAÇOĞLU

                                         Genel Başkan

 

 

Kurban Bayramınızı ve 30 Ağustos Zafer Bayramınızı şahsım ve yönetim kurulu adına en iyi dileklerimle kutlar, sizlere ve milletimize huzur, güven ve sağlıklı günler getirmesini temenni ederim.  Saygılarımla

 

Tekin SARAÇOĞLU

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği   

Genel Başkanı 

PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI.

 

03 Temmuz 2017 tarihli ve 30113 sayılı resmi gazetede “Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği “ yayınlanmıştır. İlgililere duyurulur

 

LİNK

 

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği