Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerinde Elazığ’daki Firmalarla bir araya geldik

İZODER’in gerçekleştirdiği Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin beşincisi İZODER, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü iş birliği ile Megaboard partnerliğinde, Bonus, Mardav, Ode, Ravaber, Terrawool ve Saint-Gobain Weber sponsorluğunda 2 Ağustos tarihinde Windy Hill Hotel Elazığ’da düzenlendi.

Seminerde Habertürk Gazetesi Köşe Yazarı Yrd. Doç. Dr. Esin Tümer moderatörlüğünde “Su Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor, Su Yalıtımı Uygulamaları” konuları İZODER Su Yalıtımı Komisyonu Bşk. Yrd. Jozef Bonfil ve İZODER Teknik İş Geliştirme Yöneticisi Timur Diz  tarafından ele alındı. “Yangın Yalıtımı ve Yangın Güvenliği Tedbirleri” sunumu Yangın Güvenliği Tedbirleri Komisyon Üyesi Onur Yücel, “Ses Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor, Ses Yalıtımı Uygulamaları”  sunumu İZODER Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Dikmen tarafından yapıldı. “Enerji Verimliliği Mevzuatları, Isı Yalıtım Uygulamaları, Yapı Sektöründe Denetim” başlıklı oturumlara İZODER Isı Yalıtımı Komisyonu Başkanı Kürşad Sakarya ve Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği Başkanı Tekin Saraçoğlu katıldı.

Ayrıca Seminer sonrası Başkan Yardımcımız Nizam GENÇ’in organize ettiği Malatya Temsilcimiz Nurettin SEVİM’inde katılımıyla Elazığ’daki Yapı Denetim firmaları ile bir araya gelerek üyelik çalışmaları başlatılmıştır.