İstanbul'da 3. havalimanı şantiyesinde Sayın Bakan Müzezzinoğlu Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Sayın Kadir Topbaş Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Müsteşar yardımcısı Sayın Mücahit Demirtaş TOBB, TİSK, TÜRK-İŞ, HAK-İŞ, DİSK, İntes , TSE, Türkiye Müteahhitler Birliği, Türkiye Belediyeler Birliğinden temsilciler ve Yapı Denetim Kuruluşları Birliğimiz adına Genel Başkan Sayın Tekin Saraçoğlu'nun katılımıyla "İş Sağlığı ve Güvenliği Hedef Sıfır Deklarasyon"  imza töreni gerçekleşmiş katılmıcı kuruluşların yetkilileri ve temsilcileri tarafından imzalanmıştır.

 

İmza törenine yapı denetim kuruluşları birliğimiz adına Genel Başkan Tekin Saraçoğlu'nun yanısıra Genel Başkan yardımcıları Nizam Genç, Barçın Kayaman, Yönetim kurulu üyeleri Rüstem vanlı, Murat Gönültaş ayrıca İstanbul şubemiz yönetim kurulu tümüyle katılım sağlamışlardır. Tören sırasında Sayın bakan Müezzinoğlu Sayın Belediye Başkanı Kadir Topbaş, temsilciler ve Birliğimiz adına Tekin Saraçoğlu kısa birer konuşma yapmışlardır.

 

Yapı Denetim sorunlarının çözümünü kolaylaştıracak olan bu üst düzey oluşumun bir parçası olmak kuruluşumuzun itibarını ve temsil imkanını oldukça yükseltmiştir.

 

 

Kuruluşumuza ve üyelerimize hayırlı olmasını diler, törende hazır bulunan tüm arkadaşlarımıza ve İstanbul şubemiz yönetim kurulumuza teşekkürlerimizi sunarız.